trešdiena, 2010. gada 23. jūnijs

Lidojums ar gaisa balonu visā Latvijā

Lidojums ar gaisa balonu - tā ir unikāla iespēja uzdāvināt sev, draugiem , radiem , paziņām - jebkuram Jums tuvam un mīļam cilvēkam paliekošu emociju kopumu. Neaizmirstamas emocijas garantē mierīgs un lēns lidojums ar gaisa balonu . Ziemas sezonā lidojums ar gaisa balonu iespējams visas dienas garumā, vasaras sezonā - tikai agrās rīta un vēlās vakara stundās . Lidojuma izmaksas ir no 100 EUR personai ( speciālos un tehniskos lidojumos), no 160 EUR ( pasūtījuma un dāvanu lidojumos) - bet labas lietas taču nemaksā lēti ! Un , kā tautas paruna vēsta - labāk svinības svaigā gaisā , nekā mūžīgā sēdēšana pie galda ar visām no tā izrietošajām sekām. Mēs nenodarbojamies ar starpniecību , mēs esam pavisam īsti , aptaustāmi gaisa balonu piloti , kas lido savam un Jūsu priekam. Tāpēc lidojums mūsu komandā nozīmē personīgu attieksmi - uz lidojuma laiku Jūs kļūsiet par mūsu komandas dalībnieku. Pēc lidojuma tie, kas veikuši savu pirmo lidojumu ar gaisa balonā , tiek svinīgi uzņemti Gaisa kuģotāju aristokrātijā. Nāciet , pievienojieties mums,- arī Jums var piederēt daļiņa no debesīm un mākoņu maliņas! Vairāk par lidojumiem ar gaisa baloniem var uzzināt :
mūsu Internet vietnē - http://www.gaisabaloni.info
mūsu draugu un palīgu internta vietnēs - http://www.balticballoon.lv un http://www.balticballooning.lv piezvanot mums: +371 22 098 098
uzrakstot mums - lidojums@mail.bg
SKYPE : gaisabaloni
      Standarta lidojuma izmakasas ir sākot ar 110 LVL vienai personai, taču vienmēr ir iespējams kaut ko sarunāt gan dārgāk ( ja ir vēlēšanās startēt , piemēram, no savas mājas pagalma) gan lētāk , ja lidojums ar gaisa balonu nav sevišķi steidzama lieta.
      Mēs nenodarbojamies ar sakomplektētu, savstarpēji nepazīstamu cilvēku grupu vizināšanu - mūsu baloni uzņem tikai Jūsu kompānijas pasažierus! Vienā lidojumā piedalās pilots un 2-5 personas katrā gaisa balonā. Iespējams vienlaicīgs lidojums līdz 6 gaisa baloniem. Iespējama korporatīvas atpūtas organizēšana darbinot gaisa balonu atsaites režīmā.
Lidojums ar gaisa balonu cena

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru